Home Yazar Olun

Yazar Olun

by İste ve Yap
Yazar Olun
İste ve Yap 2013 Eylül’ünden beri yayın hayatında. Bu süreçte kişisel blog olmaktan, ticari blog olmaya kadar varan çeşitli evreler geçirdi ama daima hedefi bir şeyler başarmak, ilerlemek isteyenlere yol arkadaşlığı yapmak olmuştu. Şimdi ise kendisini tamamen başarı peşinde koşan ve her gün bir tutam motivasyon arayanlara sıkı bir kaynak olmaya adadı. Türkçe bilen herkese ilham kaynağı olmaya devam edecek.

Burada yol gösterici rehber yazıları, köşe yazıları, uzmanlarla ve bloggerlarla söyleşiler, ilginç bilgiler, pratik ipuçları gibi herkesin hoşuna gidecek türden faydalı bir içerik bulunuyor.

Siz de girişimcilik, motivasyon, başarı, kişisel gelişim, öğrenme vb. hakkında karalamalarım var ya da sürekli yeni yazılar yazabilirim, diyorsanız buyurun, aramıza katılın, kendi adınızla makaleleriniz İste ve Yap’ta yayınlansın.

Yazarlık başvurusu için formu doldurmanız yeterli. Örnek bir yazı ekleyebilirsiniz; örnek yazınız yoksa sizden örnek bir yazı yazmanız istenecektir. Arama motoru optimizasyonu (SEO) uyumlu yazılar yazabilme yeteneğiniz yazar olma şansınızı kuvvetlendirecek bir etkendir.

[contact-form-7 id=”5356″ title=”Yazar Başvuru”]

]]>