Home > Online İşler > Kendi İşini Kurmak > Özgürlük Macerası Nasıl Başladı?

Özgürlük Macerası Nasıl Başladı?

özgürlük maceracıları

Sitenizden elde ettiğiniz aylık kazançtan memnun musunuz?

Sahip olduğunuz etki yeterince heyecan verici mi?

Sizi ve izleyici kitlenizi tatmin ediyor mu?

Yoksa online işinizde düş kırıklığı mı yaşıyorsunuz?

Nereden ve nasıl gelir elde edeceğinizi bilemiyor, nereden başlayacağınızdan emin olamıyor ya da bir sonraki aşamaya geçemiyor musunuz?

Ben de bundan birkaç yıl önce sizinle aynı gemide, tamamen aynı durumdaydım. Kalbim ve ruhumla bu açık denizde kendimi yapayalnız hissetmekteydim.

Geçici bir cesaretle online işime başlamak için bir blog açtım. Sadece bir blogum vardı ve ona nasıl trafik çekeceğim ve bir izleyici kitlesini nasıl yakalayacağım hakkında en ufak bir fikrim yoktu.

Hiç trafiğim, hiçbir gelirim ve dünya üzerinde hiçbir etkim yoktu.

Bu düş kırıklığı benim büyük keşif yolculuğumu ve özgürlük maceramı başlattı. Keşfedeceğim şey, büyük bir çoğunluk tamamen başarısız olup gözden kaybolurken, bazı sitelerin nasıl olup da devasa trafik rakamları ve büyük başarılar yakaladığı olacaktı.

Ve bu blog, İste ve Yap, bu keşif yolculuğunun sonucu olarak ortaya çıktı.

Bu blog amatör olsun, yarı profesyonel olsun veya alanında uzman olsun yıllar içinde “online business” ile ilgili öğrendiklerimizi paylaştığımız bir platformdur.

Burada doğrudan size hitap eden, hoşunuza gidecek yüzlerce makale ve faydalı kaynaklar bulacaksınız. Bu makale ve kaynaklar detaylı yol haritaları, iş planları ve başarılardan, başarısızlıklardan alınmış derslerden oluşan ilham verici hikayeleri içermektedir.

Hepsi tek bir hedefe odaklanmıştır: Kârlı, başarılı bir online iş kurmanızda SİZE yardım etmek.

Hayat sizin için BUGÜN demektir. Sizden önce başarılı olanlar dönemlerini yaşadılar ve gittiler; sizden sonra başarılı olacak olanlar da sizi pek ilgilendirmeyecek. Sizin döneminiz ŞİMDİ, şu andır. Ve emin olun ki bugün siz de inanılmaz şeyler yapabilirsiniz..

İlginç, heyecan verici, etkileyici, anlamlı şeyler üretebilirsiniz. Biz sizin başarılı bir online iş kurabileceğinize inanıyoruz; size para kazandıran, çevrenizde etki uyandıran ve aynı zamanda size derin bir kişisel gelişim de sağlayabilecek bir iş.

Fakat kabul edelim ki bunu sıfırdan tek başınıza yapmak o kadar kolay değil.

İste ve Yap; tutkuları, üretkenlikleri, iş tecrübeleri ve kişisel başarıları bir noktada kesişen girişimcilerin sizlere ilham verdikleri bir topluluktur.

Ve yüzlerce girişimci adayının da (ki biz burada onlara “özgürlük maceracıları” diyoruz) birbirlerine ilham verebilecekleri, deneyimlerini, bilgi ve birikimlerini, yani tüm serüvenlerini paylaşabilecekleri ortamı da sağlamaktadır.

Eğer bu sizi biraz olsun heyecanlandırdıysa, çok daha fazla heyecanlanmak için email bültenimize abone olun. Çünkü en iyi makalelerimiz, en faydalı ve ilham verici tavsiyelerimiz, en keyifli paylaşımlarımız hala yayınlanmayı bekliyor. Abone olmak ücretsizdir ve dilediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.

Üstelik abone olan herkes haftalık/aylık güncellemelerden, sadece abonelere özel mail bülteninden ve çeşitli e-kitaplardan da ücretsiz olarak faydalanabilmektedir.

Lütfen İste ve Yap’a katılın ve özgürük maceranızda donanımlı ve üretken bir girişimci olmanıza yardım etmemize izin verin. Hep birlikte interneti ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirelim.

Leave a Reply