Home > Online İşler > Kendi İşini Kurmak > İnternetten Para Kazanmak İsteyen Kişi için Doğru Rehber

İnternetten Para Kazanmak İsteyen Kişi için Doğru Rehber

İnternetten para kazanmak istiyor musunuz? Hayır, gerçekten istiyor musunuz?
İnternetten para kazanmak ile ilgili bugüne kadar -eğer binlerce yazılmadıysa!- yüzlerce yazı yazıldı ve siz de bu konu ile bir köşesinden ilgilendiyseniz, eminim bu yazılardan pek çoğunu okudunuz. Muhtemelen bunaldınız bile.
Çünkü okuyoruz, okuyoruz ve ancak okuyoruz. Hiçbir şey olmuyor. Bu yazıların pek çoğu ya internetten kendisi para kazanmak isteyen kişiler tarafından acemice kaleme alınmış, ya da insanların umutları üzerinden bazı şişirme bilgilerle dolu ürünleri satan kişiler tarafından ustaca…
Her halükarda anlatılanların çoğu pek bir işe yaramıyor.
Şimdiye dek hep genel geçer bilgiler duydunuz, okudunuz. Okuduklarınızın çoğu da yalan yanlış ya da eksik şeylerdi. O yüzden de binlerce insanın internetten para kazanmak konusunda umutları köreldi, hayalleri suya düştü.. veyahut birçokları hala “ne yapabilirim” acaba diye düşünerek işe yarar, dişe dokunur bilgiler aramaya devam ediyor.
Bu acı bir gerçek. Ama Türkçe internet ortamında size çok faydalı ve gerçekten uygulanabilir, pratik bilgiler sunmayan, fırsatçılık yapmayan birilerinin olmaması -birileri var-, aslında internetten gerçekten para kazanılmadığı anlamına da gelmiyor.

Peki gerçekten internetten para kazanılıyor mu?

Sizi temin ederim ki internetten gerçekten para kazanılıyor, kazananlar var, hem de çok. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi az kazananlar, çok kazananlar ve hatta ciddi oranda büyük para kazananlar da var.
Tek sorun şu ki ülkemizde insanlar internetten para kazanma işini biraz -ya da bazen fazlasıyla- hafife alıyorlar; kimi “kolay para kazanma” yolu olarak görüyor, kimi çok hızlı kazanmak istiyor. Bu yüzden de konu yeterince ciddiye alınmıyor. Hal böyle olunca elbette bazı fırsatçılar da insanlara internetten para kazanmak çok kolay ve hızlıca başarılabilecek bir şeymiş gibi umut satmaya kalkıyorlar.
Peki internetten nasıl para kazanılır? Kazananlar nasıl kazanıyorlar? Bir işi internetten sürdürmek nasıl ve ne şekilde mümkün olabilir? Veya internet üzerinden sıfırdan bir işe başlamanın ve bunu sürdürülebilir kılmanın yolları var mı ve varsa bunlar nelerdir?
Güzel sorular. Hepsini cevaplayacağım sizler için. Ama gelin sizi sıkmamak ve bu yazıyı kısa kesmek adına burada bırakayım. Bazılarınız şimdi “haydaaaa, en güzel yerine gelip bıraktın” diyeceklerdir ama merak etmeyin; bu sohbetlere devam edeceğim ve cevaplanmadık hiçbir sorunuzu bırakmayacağım. Evet her bir sorunuzu tek tek ve samimiyetle cevaplayacağım.
Sizden tek istediğim ne kadar ciddi olduğunuzu görmek. Bu konuyu gerçekten merak ediyorsanız, bir şeyler yapmaya aç ve hevesli iseniz, öğrenmek ve uygulamak konusunda kararlıysanız, bunu bana gösterin lütfen. Ben de bununla motive olayım. Bu yazımı beğenin, paylaşın, altına yorum bırakın.. ne yapabiliyorsanız yapın. Butonları kullanın, etkileşime katkıda bulunun! 🙂
Ne kadar ilgi duyulduğunu görünce insan bilgi paylaşmaya daha istekli oluyor ve daha çok keyif alıyor. Bana yanılmadığımı göstermenizi rica ediyorum.
Paylaşımlarım kısa videolarla, mesajlarla ve hatta bülten e-postalarımla artarak devam edecek. Ve bunlar aracılığıyla size hoşunuza gidecek ve gerçek anlamda işinize yarayacak bilgiler, doğruluğu kanıtlanmış stratejiler, taktikler, yöntemler ve pratik ipuçları vereceğim.
Sonunda internet üzerinden başlatıp sürdürebileceğiniz bir işi ve düzenli geliri nasıl oluşturabileceğinizi adım adım öğreniyor olacaksınız.
Üstelik sadece bilgiler vermekle kalmayacak, online işinizi geliştirirken sizlerin (herkesin değil elbette ama okurlarımın önemli bir kısmın) yanında olacak ve doğru-yanlış yaptıklarınız konusunda size yol göstermeye devam edeceğim.
Netice olarak; bana inanan ve beni dinleyen kişilerle birlikte, “bir şeyler başarmanın” mutluluğunu yaşayacakları ve iyi paralar kazandıkları keyifli bir yolculuğa çıkmış olacağız. Bunlar hayal değil, sadece emek ve zaman meselesi…
Devamını isteyenler, şimdi lütfen benimle bir şekilde etkileşime geçin; bu yazıyı beğenin, paylaşın ve yorumunuzu bırakın. Belki de bu konuda sizden çok daha fazla ihtiyacı ya da isteği olabilecek, ve hatta belki de çok başarılı olabilecek birilerine mesajımı ulaştırmış olacaksınız. Ve hem onlara büyük bir iyilik yapmış olacaksınız, hem de daha fazla insana ulaşmak isteyen bu kardeşinize.
Yorum bölümünde şu soruları cevaplayabilirsiniz:
Daha önce bir online iş yaptınız mı, hiç internetten para kazandınız mı, internetten para kazanan birilerini tanıyor musunuz, bu işe inanıyor musunuz, ne zamandır bu konuyla ilgileniyorsunuz ve ne kadar çok araştırdınız, neler buldunuz, neler okudunuz vs… Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler ve görüşmek üzere.. 😉

Leave a Reply