Web Sitenizin Başarısı için Hızlı Çözümler, Pratik Tavsiyeler

Yahya Karaoğulları ile Online

Web İçerik Danışmanı Yahya Karaoğulları ile Online Görüşme

Çok Pratik Danışmanlık; Telefon veya Skype

 

Şimdi, Nasıl Oluyor Yani? Basit:

1. Ödemenizi yapın, 2. bana mesaj gönderin, 3. projenizi inceleyeyim, 4. konuşalım.

web danışmanı

Gelelim detaylara:

1. Aşağıda verdiğim hesap bilgilerini kullanarak bana danışmanlık ücretini ödüyorsunuz. 

 

2. Sonra ister sitemdeki iletişim formunu [buradan] kullanarak, isterseniz bir eposta göndererek [y.karaogullari [at] gmail . com] ödeme bilginizi ve projenizle ilgili detayları [web adresiniz, iş planınız vs.] veriyorsunuz. Hazır sorularınız varsa onları da aktarıyorsunuz.

 

3. Size hemen geri dönüş yapıp görüşebileceğimiz tarihi belirliyorum. Ve projenizi incelemeye başlıyorum.

 

4. Nihayet belirlediğimiz günde görüşmemizi gerçekleştiriyoruz. Size duymak istedikleriniz ve belki istemediklerinizle beraber gereken her şeyi anlatıyor, sorularınızı cevaplıyorum. Yapabilecekleriniz, acilen yapmanız gerekenler, yapmamanız gerekenler ve dikkat etmeniz gerekenler hakkında keyifli bir sohbet ediyoruz.

Web Sitenizde Hemen Uygulayabileceğiniz Hızlı Çözümler, Pratik Tavsiyeler

 icon-hand-o-right Görüşmemiz minimum 15 dk maksimum 30 dk sürer.

Telefonla ya da Skype ile görüşme tercihini tamamen size bırakıyorum.

 

 icon-hand-o-right Web siteniz mükemmel ya da berbat olabilir. Benim için fark etmez. Ben doğruları, olması gerekenleri söylerim. Gerekiyorsa -ki gerekiyor- onu acımasızca eleştiririm. Bunu sizin kazanmanız için yaparım. Çünkü benim başarım sizin web sitenizin kazancıdır.

 

Web sitenize para kazandıran bir danışman olarak diğer koşullarda kendimi mutlu hissetmem. Benim müşterilerimin web sitesinin parlaması, öne çıkması ve sahibine para kazandırması benim bu işteki en önemli haz kaynağımdır. Verdiğim taktikleri ve tavsiyeleri uygulamazsanız buna kızar mıyım? Evet belki, ama umursamam; çünkü sorumluluk sizindir.

 

Çünkü bu noktada ben sadece danışmanımdır; fikirlerimi söylerim, web sitenizin nasıl daha başarılı olabileceğini size anlatırım. Gerisine karışmam. Ama uygulama konusunda, özellikle web içerik kalitesi anlamında da benden yardım ve somut destek talep ederseniz o başka bir işin konusu olur. Ve memnuniyetle birlikte çalışırız.

 

 icon-hand-o-right Bugüne dek içerik üretmenin yanı sıra;

fotoğraf sanatçısı, doktor, psikolog, roman yazarı, yatırım danışmanı gibi pek çok kişiye…

ve reklam ajansı, özel eğitim akademisi, online çiçekçi, gayrimenkul şirketi, tercüme bürosu gibi sayısız kuruma ve markaya web içerik danışmanlığı yaptım ve önemli bilgiler paylaştım. Kendi kendilerine hareket edenler de oldu, anlattıklarımı benimle birlikte uygulamak isteyenler de.. Anlattıklarımı uygulayanlar başarılı oldular. 

 

Online Web Danışmanlık Ücreti 100,00 TL’dir.

Fırsat: Bu hizmeti ücretsiz almak için tıklayın!

 

Hesap Bilgileri:

Banka: Kuveyt Türk
Hesap Sahibi: Yahya Duran Karaoğulları
Şube: 0032 Denizli Şube
Hesap Numarası: 10068480 – 1 
IBAN: TR04 0020 5000 0100 6848 0000 01