Ücretsiz WordPress Kurulum Hizmeti – Bugün Kendi Web Sitenizi Başlatın

 

Yeni potansiyel bloggerlardan duyduğum en yaygın özür, şikâyet ya da bahanelerden biri de WordPress nasıl kurulur bilmiyor olmaları. FTP ve CPanel gibi terimler onlar için bir yabancı dil gibi adeta ve bir veri tabanı kurmak da sanki bir uzay mekiğini uçuşa hazırlamak gibi zor ve korkutucu geliyor.

Bu tür teknik bilgilerden mahrum olmak veya bir yanlış yapmaktan korkmak gibi teknoloji bariyerleri yüzünden bugün bir sürü güzel insan harika potansiyellerine rağmen kendi sitelerini kurmuyor ve blog yazmaya başlamıyorlar.

Eğer siz de bu durumdaysanız şimdi mutlu olmaya hazırlanın. Size çok harika, tatlı mı tatlı bir haberim var: Ücretsiz WordPress Kurulum Hizmeti!

Gerçekten çok basit. WordPress sitenizi yükleyecek ve blogunuzu kuracağım; sizden hiçbir ücret almadan. Sadece bu da değil, ayrıca sitenizin doğru adımlarla yola çıkması için aşağıdaki harika pluginleri (eklentileri) de sitenize bedava yükleyip kuracağım:

 • icon-apple All In One SEO: WordPress için harika bir SEO eklentisidir. Blog derecenizin yükselmesi ve Google’da ve diğer arama motorlarında daha yukarılarda görüntülenmesi için çok işe yarar. Buna ek olarak yeni blogunuzu arama motoru dostu URL’ler ile çalışması için de kurulumu yapacağım.
 • icon-apple Akismet: Blogunuzu web sitenizi spamlara karşı korur.
 • icon-apple Google Sitemap: Blog ve web sitesi sayfalarınızın Google tarafından hızlıca indekslenmesini sağlar.
 • icon-apple WordPress.com Stats / WP İstatistikleri: Blogunuzu, web sitenizi kimlerin ziyaret ettiğini size düzenli olarak ve kolay anlaşılır grafiklerle gösterir.

Bundan Benim Çıkarım Nedir?

Eğer birilerine bu hizmeti yaptırmak isteseniz evet, birilerini bulabilirsiniz; ama size WordPress kurulumu için en az 20 TL ile 100 TL arasında fatura çıkarırlar. Benim burada sizden yana hiçbir çıkarım yok. Çünkü bu yaptığım hizmetin bir sponsoru var: Hostmonster.

Hostmonster benim resmi hosting servisim. Tüm müşterilerimin de hosting (barındırma) hizmetini onlar sağlıyorlar. Yıllardır onlarla çalışıyorum ve sadece mükemmel teknik destekleri için bile yıllarca daha onlarla çalışabilirim. Yani benim sizden yana tek kazancım, bu yardımım sayesinde aramızda oluşacak güzel dostluk bağı ve sizin aracılığınızla siteme gelecek olan daha fazla insan.

Ücretsiz WordPress kurulum hizmetini alabilmek için tek yapmanız gereken web hosting hizmetinizi Hostmonster’dan sipariş etmek.

Sonra da giriş bilgilerinizi bana yahya [at] isteveyap.com adresinden email ile yollayın ve ben de size WordPress’i kurayım. Bundan sonra size yeni WordPress sitenizin giriş bilgilerini emaille geri yollayacağım ve siz de artık bloglamaya başlayabileceksiniz!

Yeni WordPress Blogunuzu Almak İçin Buraya Tıklayınız

Ayrıca tüm giriş parolalarınızı nasıl değiştirebileceğinizi de ekleyeceğim. Hostmonster’dan gelen hiçbir bilgiyi kesinlikle saklamyacak ve WordPress kurulumunuz tamamlanır tamamlanmaz bana gelen emaili yok edeceğim. Böylece tüm bilgiler sadece sizde saklı kalmış olacak. Yıllardır bu işin içinde olan ve yüzlerce insanla çalışan biriyim; bana güvenebilirsiniz.

Hostmonster’ın sınırlı süre için sunduğu indirimli fiyatından da yararlanmanız için çok güzel bir fırsat.

hosting servisi teknik destek

Her ihtiyacınızı karşılayabilecek üst düzey bir hosting hizmetine sahip olmak için kolunuzu ve bacağınızı vermenize gerek yok ;) Hostmonster WordPress hosting hizmeti aylık sadece 4,95 dolar gibi düşük bir fiyattan başlıyor.

Hostmonster bakın sizin için neler sunuyor:

 • icon-apple Sınırsız Alan ve Bandwith
 • icon-apple Bedava Alan Adı (Domain)
 • icon-apple Sınırsız Alan Adı Barındırma
 • icon-apple Ücretsiz Site Builder
 • icon-apple Sınırsız E-Mail Hesabı
 • icon-apple Ücretsiz Online Mağaza
 • icon-apple WordPress, Galeri ve daha fazlası

Üstelik bu fiyatla sadece bu hizmetleri de almakla kalmıyorsunuz; Hostmonster tüm hosting müşterilerine yeni sitelerini tanıtabilmeleri için 100 Dolarlık Google AdWords Reklam kredisi hediye ediyor. 50 dolarlık Facebook Reklam kredisi, 50 dolarlık Twitter Reklam kredisi ve 50 dolarlık Bing / Yahoo Reklam kredisi de seçenekleriniz arasında. Bu kadar iyi bir hosting hizmeti ve bundan daha iyi bir teklifi başka bir yerde bulmanız gerçekten çok zor!

Eğer şimdi profesyonel blogunuza başlamak istiyorsanız, yani HEMEN ŞU ANDA başlamak istiyorsanız, Hostmonster web sitesine uğrayın, hosting hizmetinizi satın alın ve ben de sizin blog yolculuğunuzu başlatayım.

Yeni WordPress Blogunuzu Almak İçin Buraya TıklayınızYou may also like