Sizi Bekliyorum ;)

Faydalı makaleler.. ipuçları.. yol haritaları.. uzmanlarından tavsiyeler.. işinize yarayacak online araçlar.. ünlü girişimcilerle ve bloggerlarla söyleşiler.. Veharika bir motivasyon! Başlangıç için başka ne isterdiniz?

[yks-mailchimp-list id=”37a9f02a18″ submit_text=”Kaydol”]

iste ve Yap! Niş Bloglar

Türkiye’de “niş blog” ve “business blogging” konuları üzerine önemli bir gediği kapatan İsteveyap.com, hem blog sahiplerinin ve freelance yazarların buluşma noktası oldu, hem de İste ve Yap! Topluluğu adıyla heyecanlı bir atmosfer yaratılmasına vesile oldu. İngilizce terimi ile bu “online community“, İste ve Yap! adının da markalaşma yolunda önemli bir merhalesini oluşturuyor.

Kendi büyümesi bir yana, İste ve Yap! Topluluğu hızla kalabalıklaşan takipçi ve izleyici kitlesiyle de Türkçe internet camiasına önemli bir birikim kazandırıyor. Kaliteli içerik ve doyurucu bilgi anlamında gerek işletme bloglarına gerekse bireysel online kazanç meraklılarına hızlı bir paylaşım ve etkileşim platformu oluşturuyor.

Bu topluluğun bir parçası olarak siz ne kazanacaksınız?

İşte ilk kalemde, üye olur olmaz elde edecekleriniz: Hazine (Ücretsiz Kaynaklar)

Daha sonra ise bu kalabalık ortamın sürekliliğinden ve akışından elde ettiğiniz tecrübeler ve kazanımlar olacak. Ayrıca ben de gerek ücretli gerek ücretsiz olarak kaynaklar ve araçlar sunmaya devam edeceğim.

Unutmadan, siz de bana aklınıza gelen her türlü fikir ve öneri için ulaşabilirsiniz. Ya da bir dileğiniz veya şikayetiniz olursa bunları da bana bildirirseniz çok sevinirim. Belki inanmayacaksınız ama, yaptığım onca işin arasında en sevdiğim şeylerden biri ziyaretçi mesajlarını okumak ve cevaplamak (bi’ sır vereyim mi; belki de hızla büyümenin ana sebeplerinden biri bu olabilir, çaktırmayın) ;)

Evet, lütfen bana yazın: y.karaogullari [at] gmail [nokta] com ve iletişim.

Şimdi sözü fazla uzatmadan sizi kaynaklarımla ve blog içerikleriyle baş başa bırakayım. Tabi aşağıdaki formdan topluluğumuza katılmayı unutmayın diyerek… ;)

Görüşmek üzere.

Sevgiler,

Yahya Karaoğulları

 

[yks-mailchimp-list id=”37a9f02a18″ submit_text=”Kaydol”]

You may also like