Profesyonellere Sorun: Başak Taşpınar Değim

Geçen hafta başarılı online girişimlerle ilgili yayınladığımız makalemizde yer alan armut.com’un kurucusu ve CEO’su sayın Başak Taşpınar Değim söyleşi isteğimizi kırmadı ve sorularınızı bekliyor. O’na neler sormak istersiniz? Haydi bakalım, mesajlarınızı ve sorularınızı bekliyoruz. Bir an önce gönderin ki biz de kendisini fazla bekletmeden röportajımızı yapalım ve hemen burada yayınlayalım.

Başak Hanım’a sorularınızı yöneltmeden önce Üç Başarılı İnternet Girişimi adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz fikir sahibi olmak için armut.com’a da bir göz atabilirsiniz.

Görüşmek üzere ;)

 

 Sonraki Röportaj: O’na bayılacaksınız! Tam bir başarı hikayesi, harika bir yazar, eğitmen ve kişisel gelişim uzmanı. Sürpriz, bekleyin..

surpriz konuk

You may also like

4 comments

 • Sinem Büyükçekmece 25/10/2013  

  Merhaba Başak Hanım :)
  Bu işe başlarken en çok sizi zorlayanlar neler oldu, nasıl üstesinden geldiniz? ve şimdi nelerle mücadele veriyorsunuz ya da zorlandığınız konular var mı?

  röportaj için sağol iste ve yap! ;) danke

 • Kübra 25/10/2013  

  Ekonomik güç gerektiriyor mu? Ne kadar sermaye istedi bu iş? Yeni başlayanlar neleri göze almalılar?

  Çok teşekkür ederim Başak Hanım, iyice araştırdım sizi ve gerçekten hayran kaldım, çok sevimlisiniz ayrıca :)
  Fırsat için de site yönetimine ayrıca teşekkürler. Umarım bu tür sohbetler artar, çok faydalı olacak gibi gözüküyor. Neyse iyigünler :)
  Kübra D.

 • Ferda Yükselen 25/10/2013  

  Merhaba, ay çok iyi böyle ya sorulu falan birebir gibi. heyecanlandım valla :)

  Başak hanıma da sevgiler selamlar. Benim sorum:
  Maaşlı çalışmakla kendi işini yani internet üzerinden yürütmek arasında günlük yaşantıda ne gibi farklar var? Tekrar olsanız yine girişimci mi olurdunuz? (yani nebiliym büyük bir holdingde yönetici olup devasa maaşlarla çalışmak varken?..)

 • Yahya 27/10/2013  

  Arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederiz, yorumlardan, iletişimden ve sosyal medya kanallarından gelen mesajlarınızı değerlendirerek sorularımızı hazırladık. Birkaç gün içerisinde Başak Hanım’la söyleşimizi burada bulabileceksiniz.

  Bu yoğun ilgi bizi fazlasıyla memnun etti. Görüşmemizi istediğiniz ünlüleri bize bildirin ve sorularınızı hazırlayın. Görünüşe göre özel röportajlarımız büyük bir hızla devam edecek ;)

  Şermin Yılmaz sohbetinde görüşmek üzere..