röportaj 2

“Profesyonellere Sorun” bölümümüzde internet ve sosyal medya üzerinden işlerini yürüten, web sitesi kurucuları, yazarlar, sanatçılar, CEO’lar ve online dünyanın önde gelen isimleriyle yaptığımız röportaj ve sohbetleri bulacaksınız.

Röportajlarımızı yapmadan önce onlara ne sormak istediğinizi sizlerden dinleyeceğiz. Yani siz Profesyonellere Soracaksınız. Sizlerden gelen soruları da cebimize koyarak konuklarımıza dönecek ve en merak ettiğiniz konular hakkında onlarla kısa söyleşiler yapacağız.

röportajİşte size fırsat; sektörün öncülerine, internetin önde gelen isimlerine, hayran olduğunuz ve izinden gitmek istediğiniz sanatçılara, edebiyatçılara, ünlü kişilere, başarılı girişimcilere, iş kadınlarına, iş adamlarına.. dahası dilediğiniz herkese merak ettiklerinizi ve öğrenmeniz gerekenleri sorun. Cevapları aklınıza yazın ya da bir kenara not edin. Onların tecrübelerinden faydalanın. Size cevap vermelerinin mutluluğunu yaşayın.

Soru sormak istediğiniz birileri mi var? Bu sayfalarda görmek istediğiniz bir idolünüz mü var? Dilediğiniz zaman bize bir mesaj atarak “şu kişiyle” röportaj yapmanızı istiyorum diyebilirsiniz. Biz de hemen araştırmaya başlarız.

Sohbetlerimizi keyifle okuyun..

röportaj

                                                              

Şermin Yılmaz               Başak Taşpınar Değim

şermin yılmaz Başak Taşpınar Değim

 Röportaj İçin Tıklayın     Röportaj İçin Tıklayın