Profesyonellere Sorun: Şermin Yılmaz

şermin yılmazİste ve Yap! sizi profesyonellerle buluşturmaya devam ediyor. Önümüzdeki hafta burada söyleşisini okuyacağınız deneyimli ismimiz sayın Şermin Yılmaz.

Şermin Hanım bir eğitmen, yazar ve danışman. Kendi web sitesindeki deyimiyle O bir “Fikir Satıcısı”.

Şermin Yılmaz ismi özellikle beni heyecanlandırıyor, zira turizmden eğitmenliğe ve danışmanlığa kadar O’nunla benzerliklerimiz bir hayli fazla. Kendisi hem eğitim konusunda bir uzman hem de bir turizmci. ODTÜ Eğitim Bilimleri mezunu olan Yılmaz, şu anda Çırağan Palace Kempinski İstanbul‘da İnsan Gelişimi ve Eğitim Departmanı Müdürü.

Kendisiyle ilgili çok daha fazla bilgiyi inşallah haftaya burada okuyacaksınız. Eminim ki çok neşeli, keyifli ve faydalı bir sohbet olacak. Şimdi hemen O’na neler sormak isteyebileceğiniz düşünmeye başlayın bakalım. Kariyeri, kişiliği, kitapları ve aklınıza gelebilecek herşey.. Siz bize sorun, biz de O’na!..

Sorularınızı aşağıdaki yorum bölümünden, iletişim sayfamızdan, facebook ve twitter‘dan iletebilirsiniz. Bekliyoruz, acele edin.. ;)

 

>>> Şermin Yılmaz’la söyleşi için tıklayın

You may also like

6 comments

 • Figen Öztoprak 30/10/2013  

  Şermin Hanım farklı şehirlere konuşmacı olarak geliyor mu? Seminer vb. davet edilse?..

 • Binnur Merve Acar 30/10/2013  

  Çırağan Kempinksi ile turizmin geri kalan tarafları arasında dağlar kadar fark vardır heralde..? yani marmaristeki fethiyedeki ya da alanyadaki turizmle, otellerle kıyaslayamıyorum, orası çırağan, farklı bir atmosfer. nasıl biyer acaba? Orada çalışmak nasıldır diye sorabiliirm sanırım

 • Erengül Yiğit 30/10/2013  

  Şermin Hanım neden turizmde çalışıyor? Çırağan’da yaptığı iş tam olarak nedir?

 • İlayda Şenyılmaz 30/10/2013  

  Çırağan Palace’ta çalışabilmek için ne yapmamız lazım? ;) (şaka maka sizin departmanınıza ismen aşina değiliz Şermin Hanım, tam olarak iş tanımı nedir biraz açıklayabilir misiniz?)

 • Tülin Boztepe 31/10/2013  

  Evli mi? Çocukları var mı? Eğer anneyse işle ev hanımlığını nasıl yürütüyor, zorlanıyor mu? Teşekkürler..

 • Fatma Ceylan 03/11/2013  

  ayy kitabını imzlatmaya felan gidiyormu? bi imza gününe gelemezmi bursaya? :)