Sizi tebrik ediyorum! Yüzlerce freelancer ve işletmenin faydalandığı pratik çözüm ve tavsiyelerimden ücretsiz yararlanmak için bir fırsat yakaladınız. Üstelik çok kolay bir şekilde! Basit bir dayanışma ile daha fazla insana ulaşmama yardım etmeniz karşılığında bir yıldır 100 TL ücretle verdiğim bu hizmeti para ödemeden alacaksınız. Tabi ki geçici bir süre için:

 

30 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerli bir promosyon 

 

Aşağıdaki butona tıklayıp mesajımı twitlerseniz 100 TL değerindeki bu danışmanlık hizmetini ücretsiz kazanacaksınız. Tek yapmanız gereken mavi butona tıklayarak mesajımı paylaşmak ve beni bundan haberdar etmek. Göndereceğiniz mailde web adresinizi bildirerek benden gelecek mesaj ile görüşme tarihimizi öğreneceksiniz.

 


Online Danışmanlık Hizmeti hakkında bilgi edinmek için hizmet ayrıntılarını anlatan bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.


 

Peki Zeki Müren de bizi görecek mi?.. :)

 

Evet her zaman böyle benzer sorular soranlar oluyor, onları da rahatlatmak lazım:

Başka bir şey de isteyebilir miyiz?

 

Görüşmek istediğiniz spesifik konular varsa eposta ile önden sorularınızı da gönderebilirsiniz. Veya web siteniz ya da blogunuz ile ilgili bir danışmanlık almak istemiyorsanız da hala bu promosyonu kullanma şansınız var: 

 

Online Web Danışmanlığı dahilinde -ve hatta haricinde- bize göre neler var? Biz ne elde edebiliriz?

 

Belki bir slogana ihtiyacınız var. Belki bir ürün, hizmet veya organizasyonunuz için kısa bir metin ya da birkaç altın cümle… Tabi ki, memnuniyetle! Siz sadece bu ihtiyacınız ve talebinizden bana bahsedin ve benden gelecek mesajı bekleyin. Önemli olan tanışmamız ve size sunabileceklerimin farkına varmanız.

 

Şimdi butona tıklayın ve bu mesajı twitleyerek çevrenizle paylaşın.

 

Tıkla & Tweetle

 

Butona basınca zaten göreceksiniz ama yine de “tıklayınca ne olacak acaba?” diye (bomba patlamayacak) merak edenler için buyurun,

 

Tweet budur: Tecrübeli metin yazarı Yahya Karaoğulları ile 30 Mayıs’a kadar #ücretsiz danışmanlık hizmeti.. harika fırsatı kaçırmadık! ;) @Y_Karaogullari

 

Her birey ücretsiz danışma hizmetinden yalnız bir defaya mahsus faydalanabilecektir.

 

Aşırı yoğunluk sebebiyle ne yazık ki her gün yalnızca 3 kişiye hizmet verebileceğim. O yüzden promosyonun talihlileri muhtemelen sınırlı olacaktır. Haliyle elini çabuk tutanlar kazançlı çıkacaklar. Ben bu sebepten geç kalmamanızı tavsiye ediyorum.

 

Önemli not: Kimseyi kandırmıyoruz, birbirimizi de kandırmayalım, öyle değil mi? Bu bir kazan – kazan (win-win) uygulaması. Ne kadar fırsatçı olursanız o kadar fayda elde edersiniz diye düşünüyorum. Bu yüzden bu sayfayla ve bu mesajla daha sonradan karşılaşmış olanların dezavantajlarını avantaja dönüştürebilecekleri bir fırsat daha sunmak istiyorum:

 

* YouTube videomu beğenip paylaşabilir ve kanalıma abone olabilir…

 

* Linkedin profilimden benimle bağlantı kurup profil sayfamdaki “yeteneklerimi” onaylayabilirsiniz.

 

 

 

Burada maksadımız birbirimizi desteklemektir. Bu çabanızı gördüğüm anda ister istemez ben de sizi seçmek konusundaki tatlı psikolojik baskıyı -memnuniyetle- hissedeceğim. Hizmetimden faydalandığınız sıradaki ilgim ve istekliliğim de bundan mutlaka olumlu etkilenecektir.

 

Unutmayın bunlar şart değil, sadece Twitter hesabı olmayan ya da twitter’da hiç takipçisi bulunmayanlarla, 30 Mayıs’a kadar kontenjanı doldurduğumuz için fırsatı kaçırmış olup da şansını sürdürmek / artırmak isteyenler için ek fırsatlardır. Yoksa aşağıdaki mavi butona tıklamak kampanyayı zamanında yakalayanlar için yeterlidir.

 

Herkese bol paylaşımlar, bol şans ve başarılar diliyorum. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyorum. Görüşmek üzere.. ;)

 

Tıkla & Tweetle