Web Siteniz İçin İçerik

Web Siteniz İçin İçerik

Tatlı tatlı.. Hepsi okurlarınız için, ziyaretçileriniz için.. sizin kazancınız için; hedef kitlenizi online mağazanızda, yani web sitenizde tutacak sayfalar, blog yazıları...

Tanıtım Yazılarınız

Tanıtım Yazılarınız

Web siteniz için tanıtım metinleri. İşletmeniz, ürünleriniz ve hizmetleriniz için kendi adreslerinizde ve farklı platformlarda yayınlanabilecek etkili tanıtım yazılarınız olsun diye.

Slogan Lazım

Slogan Lazım

Hemen bulalım. 10 dakikada değil tabi! Sizi dinledikten, sektörünüzü, işinizi derinlemesine araştırdıktan ve uzun beyin fırtınalarından sonra.

Reklam Metni

Reklam Metni

Küçük paralara büyük işler yapmanız için. Sadece en doğru sözcükler değil, en farklı, en ilgi çekici ve müşterileri yakalayacak sözcüklerle...

Online Danışmanlık

Online Danışmanlık

Pratik ve hızlı hizmet. Web siteniz ve online pazarlama çalışmalarınızla ilgili sorularınızı cevaplıyorum. Telefon veya Skype üzerinden siteniz hakkında keyifli bir sohbet ediyoruz.

Sosyal Medyayı Domine Edin

Sosyal Medyayı Domine Edin

Sosyal medyanın işiniz için potansiyel gücünü hafife almayın. Prestijli ve tutarlı bir yayın stratejisiyle insanların en çok bulunduğu yerden önemli getiriler kazanın.

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Header, banner tasarımı gibi web sitesinizin sayfalarında kullanabileceğiniz görsel tasarımlar, facebook ve twitter kapak tasarımı, post tasarımı gibi sosyal medya çalışmaları, web reklam ve afiş tasarımları..

Ücretsiz Mail Bülteni

Ücretsiz Mail Bülteni

Bülten abonelerime ücretsiz kaynaklar hediye ediyor ve haftalık epostalarla pratik ipuçları, tavsiyeler ve taktikler paylaşıyorum.

Fatih UYAR

Fatih UYAR

Girişimci / ViP Ajans Grafik

Kalite, istediğiniz şeyin profesyonelce tarafınıza sunulmasıdır ve profesyonel insanlar profesyonellerle çalışır. Kalitenin tesadüf olmadığını gelen metinleri okuduğumda bir kez daha görmüş oldum.. Emeğinize sağlık Yahya Bey. Nice başarılı çalışmalara..

Yahya Karaoğulları

Web Sitenize Para Kazandıran Adam

Analiz

Analiz

İşinizi, işletmenizi, hedeflerinizi ve varsa halihazırdaki web sitenizi derinlemesine inceliyorum.

Raporlama

Raporlama

Tespitlerimi ve yapılabilecekleri ayrıntılı raporlarla sizinle paylaşıyorum.

En İyi Yazarlar

En İyi Yazarlar

Freelance yazar kadromla web siteleri ve bloglar için kusursuza yakın içerikler üretiyorum. Yazar arkadaşlarım gerçekten harikadır; bence onlar en iyileri!

Profesyonel SEO

Profesyonel SEO

Ah.. Evet, SEO yapan çok, çok çokkk fazla değil mi?!.. Peki, bir de bunu deneyin, farkı görün bakalım. Türkiye'nin en önde gelen SEO ekibiyle çalışıyorum..

Tatlı: Mail Bülteni

Tatlı: Mail Bülteni

Haftalık. Sürekli. Faydalı. Pratik tavsiyeler, taktikler ve ipuçlarıyla dolu epostalar... Ücretsiz! ;)

Kaymak: Ücretsiz Dosyalar

Kaymak: Ücretsiz Dosyalar

Doyasıya faydalanabilmeniz için en iyi yabancı kaynaklardan derlediğim ve sürekli yenilemeye çalıştığım, okurlarıma özel hediye e-kitapçıklarım. Türkiye'de benzerine belki ama - eşine rastlamadığımı belirtmeliyim. Var diyen söylesin, ben de sevinirim ;)

Güncel Blog Yazıları

Güncel Blog Yazıları

Blogumda da sürekli sizinle en ilginç konu başlıklarında en faydalı ve gerçekten işe yarar, uygulanabilir, pratik bilgilerle dolu makalelere yer veriyorum.

Videolar ve Destek

Videolar ve Destek

Fırsat buldukça yenisini yayınladığım, eğlenceli ve öğretici videolar hem sitemde hem youtube'da her geçen gün viralleşiyor olacak. Ayrıca gelen kutuma düşen tüm mesajları tek.. tek.. tek.. cevaplıyorum. Kesinlikle büyük bir zevkle! Lütfen siz de deneyin..

Op. Dr. Dilek UZER

Op. Dr. Dilek UZER

Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı / D-Sağlık.com

İste ve Yap ile geçtiğimiz yıl internet kanalıyla tanıştım. "Dijital Sağlık" fikrini oluştururken Yahya Bey aklımdan geçen her şeyi uyguladığı gibi, ayrıca “acaba olur mu?” diye düşünüp tarif edemediğim, hatta dile getiremediğim ayrıntıları dahi düşünüp uyguladı. ”İşte şimdi oldu” diyebileceğim tüm tasarımları yaptı...

Çok şey yerine, ihtiyacınız olan şeyi sunuyorum

Sinir Bozucu Bir 'Uzman' Değil, Samimi Bir Dost

SATIŞ. SATIŞ. SATIŞ. Sözü fazla uzatmaya gerek var mı? Onlarca beylik lafa, teknik konuşmalara, ya da ‘dijital ajans’ jargonlarına?.. Size ne istediğinizi, daha da önemlisi neye ihtiyacınız olduğunu bilen birisi lazım değil mi? Sizinle benzer yollardan geçmiş ve direkt sonuca ulaştıracak yolları kestirmeden gitmeye odaklanmış birisi. Uzmanlara, “brief”lere, yüksek faturalı ‘eylem planlarını’ anlamaya ihtiyacınız yok! Neye ihtiyacınız var? Aslında çok açık. Cevap ilk üç kelimede gizli.

Sizin ihtiyacınız olan şey web siteniz üzerinde daha yoğun bir ilgi, yüksek ‘potansiyel müşteri’ trafiği, daha fazla satış ve kazanç. İşte bu kadar. Banner’lar, header’lar, butonlar, neyin nerede nasıl durduğu, hakkımızda sayfasının kaç paragraf olduğu sizi ilgilendirmiyor değil mi? Evet haklısınız, sizin yerinizde olsam beni de ilgilendirmezdi. Birilerine para ödüyorsam ve o da beni “ilginç kılacağını” söylüyorsa ben sonuçlarla ilgilenirdim: Trafik ve Satış Rakamlarıyla 

Peki yüksek trafikli, kaliteli web siteleri üretmeyi ve hedef kitlenizi o sitelere çekmeyi nasıl başarıyoruz? Sihirli bir değneğim yok; ama sadece oyunu kurallarına göre oynuyorum. Çok önemli ve hep gözden kaçan bir unsur olan satışta insan psikolojisinin etkilerini  online pazarlamanın incelikleriyle birleştiriyor ve sitenizi bir kartvizit, broşür vs olmaktan kurtarıp, olması gerektiği gibi bir satış aracına dönüştürüyorum. Sizin sitenize de bi’gün bakabiliriz isterseniz.

Ümit EFE

Ümit EFE

Yatırımcı / Evmahal.com

Yahya Bey’in yoğun emek harcadığı web sitemiz gerçekten beklentimizin üzerinde bir görsel ve kalitede oldu. Tekrar tekrar teşekkür ederim…

Blogdan inciler

Neden Satışları Artırmak için Video Pazarlama Yapmalısınız

Bir e-ticaret mağazanız varsa veya bir e-ticaret markası için çalışıyorsanız, aklınızda tutmanız gereken apaçık üç hedef bulunuyor:   1. Daha […]

Read More

İnternette İlk Satışınızı Yapmak için 23 Etkili Yol

Online bir işe başladıysanız ya da mevcut fiziksel işinizi internete taşımak istiyorsanız, ilk satışınızı yapmak çok önemli. O ilk satış […]

Read More

"Tüm İyi Fikirler Zaten Alınmış" ise Ne Yapmak Lazım - Niş Blog ve Niş Konu Seçiminiz için İpuçları

Her geçen gün artan bir şekilde niş konusu ile ilgili gelen sorular mail kutumu dolduruyor. Okurlarım “yeni bir blog açmak […]

Read More
Murat DEMİR

Murat DEMİR

İşletme Sahibi / Sevgi Akademi

Yahya Bey'le çok uzun bir süreçte pek çok çalışmalar yaptık.. Özel içerikler, broşürlerimiz için metinler, web sitesi ve görsel tasarım çalışmaları.. Ortaya çıkan sonuçlardan ve kaliteli web sitemizden keyifle faydalanıyoruz. Umuyorum daha uzun yıllar da faydalanacağız.

Armut.com üzerinden de çalışmaya başladım. Aşağıda gördüğünüz, web sitemde paylaşmam gereken çalışma linkidir. Tıklayıp hesabımı görüntüleyebilirsiniz:
Yahya Karaoğulları – Freelance Metin Yazarı – Armut.com