Aşağıdaki kaynakları 3.000+ kişi indirdi ve faydalandı. Siz de onlardan biri olabilirsiniz. Evet, ücretsiz!

Her online girişimci başarılı olmak için doğru araçlara ve kaynaklara erişebilmek ister. Aşağıda sizler için hazırladığım, başarıya ulaşma yolunda size rehberlik edecek faydalı kaynaklar bulacaksınız. Hepsi ücretsiz, hazineye dalın:

Saatte 32$'dan Saatte 115.000$'a Giden Yol

Fark Oluşturmak

Size keyifli (ve gerçek) bir hikaye anlattığım bu mini e-kitapta en doğru şekilde dikkat çekmek, insanların size dair algısını iyi yönetmek ve satışta başarıyı yakalamak üzere bir çerçeve oluşturmanın önemine değiniyorum.

◊ ♦ ◊

Web Sitenizi Daha Çekici Kılmak İçin 5 Kolay Tasarım Yöntemi

Farkınızı Görsel Olarak Yansıtmak

Bir sitede kalıp kalmayacağına karar verme süresi sadece 7 saniyeye kadar düşmüş olan ziyaretçilerin dikkatini nasıl çekebilir, sitenizde kalmalarını nasıl sağlarsınız? Her ayrıntı önemli. Renklerden yazı biçimleri ve boyutlarına, görsellerden formlarınıza kadar dikkat etmeniz gereken genel tasarım ayrıntılarını özet ve basit bir şekilde bu rehberde size sunuyorum.

◊ ♦ ◊

Etkili İçerik Pazarlaması Kılavuzu

Farkınızı Satışa Dönüştürmek

İnternet üzerinden herhangi bir ürün ya da hizmeti satma konusunda bize yardım eden ve masraflarımızı azaltan çok önemli bir pazarlama stratejisini anlattığımEtkili İçerik Pazarlaması Kılavuzu“.

  

Ücretsiz Email Desteği

Haftalık epostalarımda sizlerle web siteniz üzerinden daha geniş kitlelere ulaşabilmeniz ve işinizi internette daha başarılı kılabilmeniz için ipuçları ve stratejiler paylaşıyorum. Sadece faydalı bilgiler ve keyifli makaleler…

 

Ücretsiz kaynaklarım bunlarla sınırlı değil. Blogumun sayfaları içerisinde ve mail bültenim maillerimde özel ve sürpriz çeşitli kaynaklar ile karşılaşmaya devam edeceksiniz.

 

Tüm bunlara erişmek için tek yapmanız gereken aşağıdaki forma adınızı ve eposta adresinizi girip “kaydol” butonuna tıklamak. Bir kere kaydolduktan sonra güncellenen ve yeni eklenen kaynaklardan da haberdar edileceksiniz.

Mail Servisim ve Formum güncelleniyor; yeni form yakında burada. Takipte Kalın!