Değmesin Yağlı Boya

Bugün sizlere çok sevimli bir blogdan bahsedeceğiz. Biz samimi üslûbu, sevecenliği ve tevazu içeren yaklaşımıyla bu blogu ziyaretimizden gerçekten büyük keyif aldık.

Değmesin Yağlı Boya, beyaz – pembe hakimiyetindeki zarif bir tasarımla bizi karşılıyor. Sade, etkileyici ve harika!

Göz alıcı renklerle insanı yoran bloglardan ilk farkı bu oluyor ve daha girişten artı puan kazanıyor.

Blogun temasıyla uyumlu renkleriyle farenin hareketini izleyerek uçuşan baloncuklar bu duruma biraz muhalefet etseler de pek büyük bir sorun teşkil etmiyorlar. Yine de hem arkada çalan (yumuşak tonlu) müzik ve hem de bu uçuşan nesneler, odaklanma açısından bizim normalde tavsiye etmediğimiz şeyler. Ayrıca sunucunuzun yorulmasına ve sitenizin yavaşlamasına da sebep olan ve varlığı aslında şart olmayan detaylar bunlar.

İki çocuk annesi olduğunu anladığımız Sevgi Hanım 2 yıldır yazdığı bloguyla kendisini seven özel bir hayran kitlesi de oluşturmuş gözüküyor. Ücret karşılığında hazırladığı harika blog şablonlarıyla online girişimciliğe de ilk adımını atmış görünüyor. Gördüğümüz kadarıyla hazırladığı şablonlar da bir hayli beğeniliyor. Sevgi Hanım Blogger’da kendisini bayağı ilerletmiş ve oldukça işlevsel ve göze hitap edebilen tasarımlar üretiyor. Kendisini tebrik ediyoruz.

Sosyal medyayı da olabildiğince etkin kullanmaya çalıştığını gözlemledik. Türkiye’de çoğu gençlerin interneti facebooktan ibaret bellediği, doğru düzgün bir e-posta kullanımını bile bilmedikleri bir ortamda, bu yeni nesil bloggerların dikkate alması gereken bir durum.

Değmesin Yağlı Boya tipik bir bayan blogu olmakla beraber, biz onu tarz anlamında birçok sıradan blogdan ayrı bir yere koymak istiyoruz. Argo sözcükler kullanılmadan, agresif, ukala veya aykırı olmaya çalışmadan da ne kadar etkileyici olunabileceğini insanlara göstermiş olduğu için… Bu şekilde sevimli ve başarılı bir içerik paylaşımı sağlamasını ve bu “doğal” haliyle kendisini sevdirmesini biz de beğeniyle ve takdirle karşıladık.

Kendisine düzeyli üslûbundan ve bu sevimli ve zarif blogundan dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmaları için de başarılar diliyoruz. İste ve Yap!‘ı takipte kalmanız dileğiyle,

Sevgiler… ;)

You may also like

4 comments

 • Değmesin yağlı boya 07/01/2014  

  Hayırlı günler dileklerimle..
  İnceliğiniz,güzel sözleriniz dikkat etmem gereken noktaların altını çizmeniz kısaca herşey için teşekkür ederim Allah razı olsun..

  Yorumunuzun, blogumda beliren bir sorun sebebiyle tüm kayıtları geri almam gerekliliği yüzünden yayınlamayı çok istediğim halde blogumda yer almaması beni oldukça üzdü..

  Ancak telafi edilebilir!

  Bana yer ayırdığınız gibi bende blogumda size yer ayırmayı borç bilirim..

  Çalışmalarınızda başarılar dilerim..

  • Yahya 07/01/2014  

   Sitemizde paylaşılmaya değer güzellikte bir blog ürettiğiniz için asıl biz teşekkür ederiz. ;)

   Blogunuzda yer almak bizi gerçekten sevindirir, düşünceniz bile bizi mutlu etmeye yetti inanın. Biz de size tüm çalışmalarınız ve daha büyük projeler için başarılar dileriz. Allah yolunuzu açık etsin.

   Sevgiler,
   İste ve Yap!

 • Aysegelin 07/01/2014  

  Coook severek takip ettigim bir blog. Sablonlari zaten ap ayri guzellikte. Yazmayi hic birakmaz insallah :)

 • rana sultan 07/01/2014  

  Degmesin yagli boya kendi tarzini olusturmus bunyesinde pekcok seyi barindiran yeterliligini kazanmis bir blogtur.selamlar..