Birkaç Faydalı Adres

Merhaba, bugün size faydalı bulabileceğiniz bir yazı hazırlamak istedim.faydalı birkaç adres investigate

Blog  mecrasındaki biz yazarlar, hepimiz hem kendimizi geliştirmek hem de izleyici kitlemize daha ilgi çekici içerikler sunmak isteriz. Bunun için de sürekli araştırmamız ve kendi alanımızla ilgili blogları ve web sitelerini gezmemiz gerekir. Aslında bu keyifle yapılacak bir iştir fakat bir yandan da bu kadar işin arasında (makale yazmak, bunlara uygun ve her yerde paylaşılmamış görselleri toplamak, sitemizin tasarımı vs..) bir yandan da bilgi toplamak zaman isteyen bir iştir.

Ben şahsen bazı zamanlarda işi gücü bırakıp gerçekten ‘surf’e dalıyor, adeta uçuşa geçiyorum. Dolaşmayı en sevdiğim blog ve siteler de genellikle, sosyal medya, pazarlama, reklamcılık veya tasarım konularında gerçekten faydalı içerikler sunanlar oluyor.

İşte bugün sizlerle son günlerde ziyaret ettiğim ve ziyaretimden keyif aldığım bazı güzel web sitesi ve blogları paylaşmak istedim. Bunu her fırsatta yapmak ve böylece hem bu arkadaşlara destek olmak, hem de siz okurlarımıza yeni keşifler yapma imkanı sağlamak istiyorum. Çünkü hepsi ya bir fark oluşturmayı başarmış, ya da yeniyse bile gerçekten kaliteli ve faydalı içerikler sunmaya çalışan siteler. Siz de mutlaka buralardan faydalanacaksınızdır diye inanıyorum. Emin olun hiçbirinin bu yazıyı yazdığımdan ve kendilerinden bahsettiğimden henüz haberi yok. (Ama şimdi hepsine tek tek haber vereceğim elbette)

Tadını çıkarın..

faydalı burak but

http://blog.burakkutbay.com/

Burak Kutbay Bilgisayar Mühendisliği ve Programlama’nın yanı sıra Yazılım Mühendisliği bölümlerini okumuş. Ben iki üniversite bitirmiş olmasını çok takdir ettim ;) Ayrıca çeşitli projeleri var. Blogunda yazılım ve yazılımcılık ile ilgili bilgiler paylaşıyor. Mutlaka faydalanabileceğiniz bir arkadaş diye düşünüyorum.

faydalı medya ist.

http://medyaistasyonu.blogspot.com/

Çok hoş bir üslup, çok sade bir tasarım.. İste ve Yap! konseptiyle neredeyse bire bir uyumlu, oldukça faydalı makaleler yayınlanan Medya İstasyonu kesinlikle tavsiye ettiğim bir mekan. Blogun sahibi Engin Gürşen de gayet iyi niyetli bir arkadaş. Severek okkuyacağınızdan eminim..

Weblozi

http://www.weblozi.com/

Emrah Bilgin. İnternet mecrasına network ve affiliate marketing işleri ile giriş yaptığını söyleyen bu kardeşimiz kendisini serbest girişimci olarak addediyor ve bence de bu konuda yıllarını harcamış biri olarak bu nitelendirmeyi elbette hak ediyor. Sitesinde kaliteli içerik üretmek ve blogging, SEO, wordpress ile ilgili çeşitli bilgiler paylaşıyor.

Bu arada diğer siteler de burası da konuk yazarlık olayına açıklar ve meraklıları bu konuda kendileriyle iletişim kurabilirler. Konuk yazarlık işini her zaman tavsiye ediyorum biliyorsunuz. Bu hem makaleyi yazdığınız site için, hem de sizin siteniz için backlink ve google sıralamanız açısından oldukça faydalı.

Neyse, aslında bugün yazabileceğim 5-6 tane daha site vardı ama hem saat çok geç oldu ve gözlerim acıdı, hem de makalemiz çok uzayacak ve belki bazılarınıza sıkıcı gelebilecek endişesiyle devam etmiyorum. Bugünlük 3 tanede kalsın. Hoşunuza giderse bu şekilde bazı faydalı blog ve web sitelerden ve hoşunuza gidebilecek başka adreslerden arada bir sizlere bahsederim.

Şimdilik hepiniz kendinize iyi bakın sevgili dostlar ve kıymetli Özgürlük Maceracılarım..

Hepinize online başarı yolculuğunuzda bol şans ve başarılar diliyorum. Allah yolunuzu açık etsin.. ;)

Görüşmek üzere..

You may also like

4 comments

 • weblozi 13/12/2013  

  Weblozi.com olarak, blogunuzda bizlerede yer ayirmaniz , şahsımı ziyadesi ile memnun etti. Paylasim ve tanitim icin tesekkuru bir boc biliyor saygilarimi sunuyorum.

  Emrah Bilgin

 • Yahya 13/12/2013  

  Rica ederiz Emrah, kalitesiz içerik çok. Malesef içerik hırsızı kalleşler de çok. O yüzden kaliteli bulduğumuz içerikleri ve sahiplerini her zaman destekleriz.

  Senin de bizi her platformda destekleyeceğinden eminim. İste ve Yap!’ı sosyal medyada herkese tavsiye etmen dileğiyle..

  Başarılar dostum,
  Yahya.

 • Engin Gürşen 13/12/2013  

  Sitenizde Medya İstasyonu’na yer verdiğiniz için teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

 • LR Katalog 24/03/2017  

  Merhaba, LR Health and Beauty 33 senelik bir Alman kozmetik firması, 400.000 üzerinde satış ortağı ile Avon ve Oriflame gibi üyelik sistemiyle kendinize indirimli ürün alabiliyor veya temsilci olup ürünlerin satışını yapabiliyorsunuz. LR son 10 senedir Türkiye’ de faaliyet gösteriyor ve son 2 yıldır da inanılmaz şekilde büyüyor. Ben LR iş ortağı olarak 1 yılımı tamamladım, bu süre içinde kendi ekibimi kurdum, şirketimin performans ödülleri olan kol saati, Samsung tablet, Samsung cep telefonu ve son olarak da 2017 model Mercedes A180 marka şirket aracımı teslim aldım. Üstelik aylık hatırı sayılır da bir gelir de elde ediyorum. İlginizi çekeceğini düşünüyorum, incelemeniz için websitemiz. http://www.isortagiol.com