Eğitmen, Metin Yazarı & Web Danışmanı

 

Merhaba, geldiğinize çok sevindim; sizi burada görmek güzel. :)

 

Bir yazar, öğretmen, danışman, terapist, tasarımcı, sanatçı veya benzer mesleklerden birinde uzmanlık sahibi olabilirsiniz. Ve bu uzmanlığınızla ilgili ürün ve hizmetlerinizi bir web sitesi ya da blog aracılığıyla insanlara duyurmak, özel bir kitleye veya geniş kitlelere ulaşmak istiyor olabilirsiniz.

 

O zaman ziyaretçilerinizi sadık okurlara, takipçilere, bir hayran kitlesine ve nihayet ürün / hizmetlerinizi satın almaya can atan müşterilere dönüştürmek de gönlünüzden geçebilir.

 

Hedef pazarınız için güzel olduğuna inandığınız bir ürününüz ya da hizmetiniz varsa, blogunuz için alaka düzeyi yüksek ve faydalı içeriğe ihtiyacınız var demektir.

 

Potansiyel müşterilere hitap eden ve onları sürekli size çeken bir içerik..

 

Görüyorsunuz, internette gezinen insanların büyük çoğunluğu bedava, hızlı ve nitelikli bilgi arıyorlar. Hemen satın alacakları bir şey aramıyorlar.

 

Satmak için değerli ürünleriniz ya da hizmetleriniz varsa, önünüzde önemli bir iş vardır: Vitrinden bakanları satın alan müşterilere dönüştürmek…

 

Ama bunu pat diye yapamayız, yapmamalıyız. Önce onların güvenini kazanmak zorundayız.

 

Ve bunu kazanmanın en iyi yolu onlara kendimizi sevdirmektir.  Bunu nasıl sağlarız?

 

Cevap: Düzenli olarak kaliteli, yüksek odaklı içerik oluşturarak. Yani “içerik pazarlaması” ile…

 

Keyif aldıkları ve gerçekten faydalandıkları içerik okurlarınızı geri getirir… ve böylece sürekli gelmeye başlarlar. Sitenize, blogunuza ya da mail listenize abone olurlar.

 

Kendi listenizdeki okuyucularınıza satış yapmak, rastgele uğramış bir grup ziyaretçiye satış yapmaktan çok daha kolaydır.

 

Yani faydalı ve etkili bir içerik pazarlaması ile;

 

  • Sitenize hedef kitlenizden oluşan bir trafik çeker ve dönüşüm oranlarınızı artırırsınız
  • İnsan yüzünüzü gösterir, karşılıklı iletişim için kapı açar ve okurlarınızı kendinize bağlarsınız
  • Hedef kitlenize ilham verir ve motive eder, onları somut ve sadık müşterilere dönüştürürsünüz
  • Bir uzman sıfatını -okur gözüyle de- kazanarak güvenilirlik konumunuzu yükseltirsiniz
  • Arama motorlarında daha iyi sıralamalar elde eder ve böylece müşterileriniz tarafından daha kolay ve çabuk bulunursunuz

 

Ve ben bu içeriği ve stratejiyi oluşturmanıza yardım etmek için buradayım.

 

Eğer bu sizin için cazipse, birinin sizin adınıza yazmasını ve içeriğinizi geliştirmesini istiyorsanız, hoşgeldiniz :)

Can TÜFEKÇİ

Kurucu / En İyi Kaçış Oyunları

"Gerçekten aldığı paranın hakkını sonuna kadar veren bir uzman. Hiç düşünmeden çalışabilirsiniz."

Dilek GÜL

Kurucu / DMD Geçiş Sistemleri

Ürünü bu kadar iyi anlayıp analiz ettiğiniz için, ilgi ve alakanız için çook çok teşekkür ederim. : )))

Erhan BERKAY

Kurucu / Blog ingilizceturkce.gen.tr

"İçerik üretimi alanında uzman, Süper üstü bir makale yazarı.. defalarca sipariş verdim ve sonuç hep mükemmeldi. Tavsiye ederim."

Cem KONG

Kurucu / Motosikletsitesi.com

"Elinize sağlık, bu kadar güzel bir yazı yazılmamıştı şimdiye kadar sitemiz için. Teşekkürler."

Ne Sunuyorum

  •  icon-check-square-o Blog ve İçerik İncelemesi; elde etmek istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olmak
  •   Blog Danışmanlığı; tüm kaygılarınızı ele alarak çözüm bulmaya yardım etmek
  •   Özel Makaleler; okurları web sitenize çekmek ve ürün / hizmetlerinizin etrafında bir ilgi yumağı oluşturmak
  •   Otomatik Email Bültenleri; hazırlamak ve programlamak
  •   Bireysel İşleriniz için Dikkat Çekici Bloglar Oluşturmak

 

İyi niyetli ve samimi bir yaklaşımla, işinizin başarısı için gerçek bir fark oluşturmaya çalışıyorum.

Neden Benimle Çalışasınız?

 

icon-caret-rightclients izmir kariyer akademisi  Çünkü 2007’den beri var olduğum blog dünyasında birçok badireler atlattım ve son 3 yıldır profesyonel anlamda bloglar ve web siteleri açarak önemli tecrübeler edindim. Yıllarca ellerim boş bir şekilde ne yapabileceğimi ve ne yapmam gerektiğini araştırırken, açtığım bloglara günde on kişi bile girmezken verdiğim mücadele sonucunda gözümü kararttım ve tüm mesleki kariyerimi ardımda bırakarak kendimi tamamen web dünyasına ve online başarıya adadım.

 

 Ve sonunda, -şu an kapalı olan- keyfet.net adlı kadın portalını kurup yüksek trafiğin tadını çıkarmayı başardım. Sonra bu alan adını satarak internetteki ilk gelirimi elde ettim.

 

 Günlerimi gecelere katarak, aylar boyunca gözlerim kanlanıncaya kadar sayısız yayın okudum (hala okuyorum), trafik ve ziyaretçi çekme konularında stratejiler ve taktikler öğrendim. Ve kendi taktiklerimi geliştirdim.

 

 Nihayet Eylül 2013’te isteveyap.com’u ve Eylül 2014’te de webeditoryal.com’u açarak trafik ve online ilgi konularında zirve yaptım. Sayıları hergün artmaya devam eden yüzlerce mail bülteni abonesi ve binlerce sadık okurlar edinmeyi başardım.

 

 Pazarlamasyon.com gibi Türkiye’nin en önemli ve bence en güzel pazarlama sitelerinden birinde makaleleri yayınlanacak ve bu yazıları pazarlama sektörünün ileri gelenleri ile üniversite öğrencileri arasında okuma önerisi olarak sunulacak pozisyona ulaştım.

 

 Kendi e-kitaplarımı yayınladım.

 

 Serbest bir blogger, editör ve metin yazarı olarak Yataş, Herkese Çiçek, Webtures, Plures Air gibi pek çok ulusal ve uluslararası marka ve ajanslar için içerik ürettim, üretmeye devam ediyorum.

 

 Çok sayıda küçük ve orta ölçekli işletmelerin web siteleri ve blogları için içerik danışmanlığı yaptım.

 

 Onlarca site için ana sayfa metinleri, hakkımızda metinleri, landing page (varış sayfası) metinleri, katalog yazıları ve makaleler ürettim.

 

 Sizi ve daha önemlisi okurlarınızı memnun edecek içeriği üretebileceğime ve hedef kitlenizin ilgisini üzerinize çekecek stratejileri geliştirebileceğimize inanıyorum.

 

Siz de birlikte güzel şeyler yapabileceğimizi düşünüyorsanız lütfen iletişime geçin

 

içerik danışmanı web editörü ve metin yazarı

 

“İşini fazlasıyla ciddiye alan ve istediğimden fazlasını veren bir arkadaş. Hiç tereddüt etmeden iş yapabilirsiniz.” – Berkcan Uzun; Beyinlab.com

 

“Kısa sürede dört dörtlük hizmet. Bundan böyle sürekli çalışacağım bir uzman.” – Mr. Markuda; Endüstriyel Çeviri

 

“Yahya Bey, ilginiz için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim. Tekrar işbirliği içerinde olmak dileğiyle. Saygılar.” – Ekonomikanne.com

 

“Yahya Bey gerçekten kelime seçimleriyle, cümle yapılarıyla işin doğrusu her yönüyle çok kaliteli makaleler üretiyor. Çalışmalarımız devam edecektir.”- Kaan Kılıç; Camasiryolda.com

 

“Hızlı teslimat, kaliteli makaleler. İkinci kez çalışıyoruz ve devamı gelecek. Kalite, istediğiniz şeyin profesyonelce tarafınıza sunulmasıdır ve profesyonel insanlar profesyonellerle çalışır. Kalitenin tesadüf olmadığını gelen makaleleri okuduğumda bir kez daha görmüş oldum.. Emeğinize sağlık. Nice başarılı çalışmalara..” – VIP Ajans; vipajansgrafik.com

 

Ücretimiz talebin özelliklerine göre değişebilmekle birlikte temel fiyat: 

1.000 kelimeye kadar makale ve içerik için 100 TL‘dır (10 kuruş/kelime).

Fiyatlandırmada kelime sayısını temel alsak da, talep edilen işin zorluk derecesi ve harcanması gerekecek zaman da fiyatı belirlemede birincil unsurlardır. Ayrıca ihtiyaçlarınız, istenen metnin özellikleri, işin aciliyeti ve benzeri kıstaslara göre ücret ve ödeme düzenlemesi yapıyorum. Bu yüzden kelime başına (10 kuruş) ücretimiz katı değil, aşağıya veya yukarıya doğru esnektir. 

WEBEDİTORYAL.COM

Web Sitesi, Blog, Sosyal Medya, Reklam Metni, Slogan...

İçerik Talep Formu